IMG_0671

Podnikám od roku 2009, kedy som sa rozhodla že nepôjdem na VŠ a vzdelanie si zabezpečím individuálne, priamo a cielene na moju činnosť.

Vždy som vedela, že chcem pracovať s ľuďmi, a čo viac, pre ľudí. Vyskúšala som viacero odvetví, až do roku 2013 kedy sme s mojim priateľom a budúcim manželom založili spoločnosť I.P. Group s. r. o.

 

Do finančnej sféry som sa pustila sama, priateľ sa naplno a úspešne venuje svojim odborom ako

chudnite-zdravo.eu a projektu riksa.sk

Pred tým, než som sa rozhodla ísť vlastnou cestou, spolupracovala som s MLM maklérskou spoločnosťou. Bola to veľmi dobrá a nezameniteľná skúsenosť, zažila som úspechy, uznanie aj kariérny rast.

 

IMG_1009

 

Ale v živote to tak chodí, že sa vaše cesty rozídu a vy máte iný názor, iné potreby, iné ciele, iné priority,
jednoducho chcete niečo iné.

Moje hodnoty sú myslím v poriadku, život ma naučil že treba jednať čestne a zodpovedne. Inak to význam nemá. Iba takéto správanie je zárukou šťastného života a úspešného podnikania.

 

 

Uvedomujem si zodDCIM100GOPROpovednosť v každom jednom produkte, ktorý som kedy odporučila a vždy to je len to, čo by som vybrala pre seba a svoju rodinu v danej situácii.

Moji klienti pre mňa vždy znamenali okrem pracovného vzťahu aj oveľa viac. Beriem každého ako jedinečnú bytosť a je mi cťou, že si pre spoluprácu vybrali práve mňa. A to je obrovský záväzok.

 

Podarilo sa mi to, čo je prianím azda každého – Moja práca je mojim koníčkom. Nepotrebujem víkendy ani odchody z reality. Teším sa na pondelky. Priania mojich klientov sú pre mňa nekonečné výzvy a samotní klienti sú mojimi priateľmi.

 

Inak som úplne normálna žena, venujem sa rodine, domácnosti, máme psa a veľa koníčkov. Mám rada dobré jedlo, pekné autá, šport, úprimných priateľov a spoznávanie nových miest a ľudí.

 

 

 

Ďakujem, že ste navštívili moju stránku.

 

Petra Kubišová
IMG_0775IMG_4256